به نقل از مطلبی در L. M. Montgomery Online زمان پخش تله فیلمی با نام "آنه در گرین گیبلزِ ال. ام. مونتگومری" مشخص شد. این فیلم دو ساعته، در روز 15 فوریه امسال (دوشنبه 26 بهمن) از شبکه YTV پخش خواهد شد. طبق گفته منبع خبر، آغاز پخش این فیلم از ساعت 6 عصر به وقت آمریکا است و نمایش آن تا ساعت 8 شب ادامه خواهد داشت. همچنین تریلر جدید این فیلم را می توانید در پایان مطلب مشاهده کنید.

فیلم تلویزیونی L. M. Montgomery's Anne of Green Gables یک اقتباس جدید از داستان آن شرلی است که توسط شرکت کانادایی breakthrough entertainment برای سال 2016 تولید شده است. الا بلنتاین در نقش آنه، مارتین شین در نقش متیو، و سارا باتسفورد در نقش ماریلا ظاهر شده اند.

ماجرای آن شرلی که در اصل یک کتاب بوده، توسط نویسنده ای کانادایی به نام لوسی ماد مونتگومری نوشته شده است. با وجود گذشت بیش از 100 سال از خلق کاراکتر آنه، همچنان فیلم ها و تئاترهای مختلفی از روی این داستان ساخته می شود.

برای تماشای کیفیت بالاتر، دکمه HD داخل ویدئو را انتخاب کنید.

لینک دانلود تصحیح شد. برای دریافت ویدئو با کیفیت بالا به این لینک مراجعه کنید.


[این هم از اولین ویدئوی آنلاین من! با تشکر از بلاگ اسکای به خاطر سایت اشتراک ویدئوی آنلاینش (نماشا). اینم لینک ویدئو در سایت نماشا. راستی، این تیزر رو فکر نکنم جای دیگه ای پیدا کنین چون همون تیزر قبلی توی سایت تهیه کننده جایگزین شده؛ البته با کمی تغییر. ضمنا خبر عینا ترجمه شده نیست اما لحن خبر رو رسمی کردم تا اگه کسی خواست کپی کنه، نخواد سه ساعت ویراستاری کنه.]

برچسب‌ها: آن شرلی، فیلم آن شرلی، سریال آن شرلی، آن شرلی جدید